Superhumans Centr співпрацюватиме з «Львівською політехнікою»

Superhumans Centr співпрацюватиме з «Львівською політехнікою»

13.07.2023

Інститут хімії та хімічних технологій Національного університету «Львівської політехніки» готуватиме фахівців з протезування для клініки Superhumans.

Пріоритетним завданням співпраці між клінікою та університетом стане підготовка спеціалістів, які займуться проєктуванням, виробництвом та обслуговуванням протезно-ортопедичних виробів.

Фахівців готуватимуть у рамках нової освітньої програми “Технології ортопедичних та реабілітаційних виробів медичного призначення” та меморандуму про співпрацю, укладеним між університетом та клінікою.

Керівники Інституту хімії та хімічних технологій і кафедри хімічної технології Володимир Скорохода та Володимир Левицький узгодили з представниками клініки Superhumans Андрієм Віленським та Вікторією Оліх навчальні програми для протезистів, можливості проходження практики й здобуття магістерського рівня освіти, а також оновлення технічної бази кафедри.

“Існує проблема кваліфікованої підготовки фахівців із виготовлення сучасних протезів та їхнього обслуговування, – зазначили в університеті. – Взаємодія закладів освіти із закладами протезування, поєднання теорії й практики, дасть змогу підготувати високоякісних спеціалістів”.